ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΑΝΑ ΤΟΥ ΔΕΛΤΑ
Ενημερώστε το username, email, password

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΑΝΑ ΤΟΥ ΔΕΛΤΑ
Ενημερώστε το username, email, password
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΑΝΑ ΤΟΥ ΔΕΛΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Πρόσφατα Θέματα
» Bet of the day !
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 24, 2024 4:48 pm από Admin

» ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 EmptyΔευ Απρ 08, 2024 10:26 pm από Admin

» ΕΚΠΟΜΠΕΣ DANGER "ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ"
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 EmptyΔευ Φεβ 19, 2024 6:04 pm από Admin

» ΚΑΠΟΔΊΣΤΡΙΑΣ
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 EmptyΤρι Ιαν 16, 2024 12:30 pm από Admin

» Ντέρμπι στο ΔΕΛΤΑ ( από ΜΑΡΚΟ ΚΑΖΑΚΟ)
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 EmptyΔευ Οκτ 23, 2023 3:12 pm από Admin

» ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΟΣ
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 EmptyΤετ Ιουλ 12, 2023 9:56 pm από Admin

» Ραντεβού με την Ιστορία
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 EmptyΠεμ Ιουν 29, 2023 9:05 pm από I see you

» Ο Αυγενάκης και τα αστεία του
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 EmptyΠεμ Ιουν 29, 2023 7:50 pm από I see you

» ΑΦΡΙΚΗ~~~ LIVE....!!!
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 EmptyΣαβ Ιουν 24, 2023 2:06 pm από Admin

Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Πιο ενεργοί συγγραφείς
Admin
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Vote_lcapΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Voting_barΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Vote_rcap 
I see you
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Vote_lcapΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Voting_barΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Vote_rcap 
limassol
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Vote_lcapΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Voting_barΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Vote_rcap 
pro
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Vote_lcapΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Voting_barΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Vote_rcap 
petala.gr
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Vote_lcapΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Voting_barΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Vote_rcap 
kmykonos
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Vote_lcapΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Voting_barΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Vote_rcap 

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 48, στις Σαβ Νοε 05, 2022 9:20 am
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 28
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η pannnikas

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 3015 θέματα σε 109 θέματα

ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

4 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Παρ Μαρ 08, 2024 4:50 pm

ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΓΑΛΛΙΚΈΣ
Η ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ 45% (!!!)
avatar
Admin
Admin

Posts : 1654

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Δευ Μαρ 18, 2024 6:24 pm

Το μαρκόπουλο έχει πεθάνει ελπίζω να το έχετε καταλάβει όλοι. Ο κυριότερος λόγος ΔΕΝ είναι ότι το μαρκόπουλο είναι μακριά, αλλά ότι δεν κάνει για ιπποδρομίες, γιατί ΔΕΝ είναι αξιοθέατο. Ο ΙΠΠΌΔΡΟΜΟΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΌ ΤΩΝ ΦΙΛΊΠΠΩΝ ΕΠΙΒΆΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΜΊΑ ΕΥΧΆΡΙΣΤΗ ΔΙΑΣΚΈΔΑΣΗ. Αυτό το σημαντικό στοιχείο έχει ΧΑΘΕΊ στο Μαρκόπουλο ❗ μάλιστα θα κάνω μία πρόβλεψη για το μέλλον: οποιοσδήποτε προσπαθήσει να εκμεταλλευτεί το μαρκόπουλο επιχειρηματικά, θα κάνει μία τρύπα στο νερό! Ο λόγος απλός: ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΚΌΣΜΟ ΑΥΤΉ ΤΟΠΟΘΕΣΊΑ...
ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΆ ΜΙΛΏΝΤΑΣ ΟΙ ΙΠΠΟΔΡΟΜΊΕΣ ΈΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΏΣΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΆ.... Αν μάλιστα κάνετε ένα γκάλοπ μεταξύ των φιλίππων -παικτών του ιπποδρόμου ,θα δείτε ότι το ποσοστό εκείνων που δυσαρεστήθηκαν πραγματικά από το κλείσιμο τον ιπποδρομιών είναι η μειοψηφία. Έχει χαθεί τόσο πολύ η ΕΠΑΦΗ με το άθλημα, ώστε ΑΝ τους ρωτήσετε τα Ονόματα 10 αλόγων,που τρέχουν επάνω....ΔΕΝ θα ξέρουν να σας απαντήσουν. Αυτό στο ΔΕΛΤΑ ήταν ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ , γιατί τότε ο κόσμος ενδιαφέρονταν πραγματικά για το σπορ!
Επειδή λοιπόν σε εποχή μνημονίων είναι σχεδόν ΑΔΎΝΑΤΟ,να κτιστεί καινούργιος ΙΠΠΌΔΡΟΜΟΣ κοντά στο Φάληρο,που ήταν παλιά μόνο μία λύση βλέπω ρεαλιστική: ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΝ οι ελληνικές ιπποδρομίες στην ΚΥΠΡΟ.
avatar
Admin
Admin

Posts : 1654

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Πεμ Απρ 04, 2024 7:15 pm

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Screen51
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Img_2159

ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΙ ΓΑΛΛΟΙ❗💥
ΑΠΟ 10,50€ ΣΤΗΝ pmu
ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΣΑΝΕ ΜΟΛΙΣ 7,80€
avatar
Admin
Admin

Posts : 1654

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Παρ Απρ 05, 2024 11:26 pm

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Img_2160
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Screen52

ΑΚΑΘΕΚΤΟΙ ΣΤΟ ΚΛΕΨΙΜΟ ΣΤΗΝ ΓΑΛΛΙΑ...❗😡
ΤΑ ΜΙΣΑ ΛΕΦΤΑ ΠΛΗΡΩΣΑΝΕ
...💸💸
avatar
Admin
Admin

Posts : 1654

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από pro Κυρ Απρ 07, 2024 11:54 pm

Θα σας γράψω μία ιστορία που έλαβε χώρα πριν από 22 ολόκληρα χρόνια χωρις να αναφέρω ονόματα πλην ενός αλόγου. Είναι Παρασκευή μεσημέρι και πίνω καφέ σε μία καφετέρια με δύο πιτσιρικάδες. Εγώ ούτε καν 25 χρονών και οι δύο πιτσιρικάδες ο ένας μάξιμουμ 21 ο άλλος μαξιμουμ 18. Και τους λέω σήμερα τρέχει το καλύτερο άλογο του ιπποδρόμου θα σας πάρω μαζί μου στον ιππόδρομο να το δείτε. Το άλογο ήταν ο Αθήνιαν Πρινς.

Εκείνη την ημέρα λοιπόν κουτσά στραβά βγαζουμε κάποια φράγκα και έρχεται η τελευταία κούρσα. Μιλάμε για Φάληρο πάντα...
Εκεί στο πάντοκ που καθομαι με τους πιτσιρικάδες περνάει κάποιος τζόκευ από μπροστά μου και με κοιταζει στα μάτια καρφωτά σαν να μου λέει παίξε με. Ο ένας πιτσιρικάς το παίρνει χαμπάρι και μου λέει ρε τάδε αυτος γιατί σε κοίταζε έτσι και του λέω και σε αυτόν και στον άλλον βγάλτε ότι λεφτά κερδίσατε να τα παίξουμε. Πραγματι παίζουμε το άλογο απώτατο αουτσάιντερ δυο φορές πεδίο τρικάστ πρώτο δεύτερο και μια φορά τετραπλό πρώτο δεύτερο πεδίο.

Την πιανουμε την κούρσα ήρθε δεύτερο το άλογο φοράδα με αρσενικά απώτατο αουτσάιντερ και πληρωθήκαμε γύρω στα 10 χιλιάρικα από τρικάστ και τετραπλό. Με μία μικρή λεπτομέρεια ο τζόκει του φαβορί αλόγου έπεσε κάτω στα πρώτα 50 μέτρα όταν άνοιξαν τα κουτιά...

Στο τώρα....

Μιλάω με κάποιον προχθές για τα κρύπτος και μου λέει άσε δεν πιστεύω τίποτα όλα είναι inside info. Εμένα μου λέει η γυναίκα μου δούλευε στον ιππόδρομο και πήγε κάποιος και της είπε δεν θα σου πω ποιος θα κερδίσει την κούρσα θα σου πω ποιος θα πέσει και της είπε  ο τάδε....

Σήμερα είδα αυτή τη γυναίκα που δεν της έχω μιλήσει ποτέ και της λέω πες μου κάτι. Δούλευες στον ιππόδρομο και σου είπε κάποτε κάποιος αυτός Και μου λέει ναι... Θυμάσαι της λέω αν ήταν Παρασκευή τελευταία κούρσα την τάδε ή την επόμενη χρονιά με τον τάδε αναβάτη. Ναι μου λέει αυτός ήταν. Ηταν Παρασκευή, το τάδε άλογο με τον τάδε αναβάτη. Και της εξιστόρησα την δική μου πλευρά της ιστορίας... Φυσικά αναρρωτήθηκε πως στο διάόλο έμπλεξα εγώ με τον ιππόδρομο; Και της απάντησα επειδή είπα στο μπαμπά μου ότι ο νικητής του ντέρμπι δεν θα ήταν νικητής, όταν με πήγε για πρώτη φορά στη ζωή μου, αλλά νικήτρια...και από τότε παρακολουθούσα τα αλογάκια...  και τελικα είπαμε και οι δύο κρίμα που έκλεισε, άσχετα με τα ευτράπελα του... που και αυτά  ήταν ένα αποδεκτό μέρος του...

Πως τα φέρνει η πουτάνα η ζωή έ;;;; Να στήσουν κούρσα να ξέρουν τον δεύτερο ή πρώτο-ποιος ξέρει- και να τά χασουν... και τρεις πιτσιρικάδες με 400 ευρώ ταμείο να τους πάρουν κάποια λεφτά... γιατί έπαιξαν έξυπνα εκμεταλλευόμενοι μια αβάντα...
pro
pro

Posts : 175

Join date : 28/04/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Δευ Απρ 08, 2024 10:22 pm

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Screen53
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Img_2161

ΚΛΕΦΤΕΣ ALERT......❗💸
ΚΛΕΦΤΕΣ ALERT......❗💸
ΚΛΕΦΤΕΣ ALERT......❗💸
ΚΛΕΦΤΕΣ ALERT......❗💸
ΚΛΕΦΤΕΣ ALERT......❗💸
ΚΛΕΦΤΕΣ ALERT......❗💸
ΚΛΕΦΤΕΣ ALERT......❗💸
avatar
Admin
Admin

Posts : 1654

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Δευ Απρ 08, 2024 10:26 pm

pro έγραψε:Θα σας γράψω μία ιστορία που έλαβε χώρα πριν από 22 ολόκληρα χρόνια χωρις να αναφέρω ονόματα πλην ενός αλόγου. Είναι Παρασκευή μεσημέρι και πίνω καφέ σε μία καφετέρια με δύο πιτσιρικάδες. Εγώ ούτε καν 25 χρονών και οι δύο πιτσιρικάδες ο ένας μάξιμουμ 21 ο άλλος μαξιμουμ 18. Και τους λέω σήμερα τρέχει το καλύτερο άλογο του ιπποδρόμου θα σας πάρω μαζί μου στον ιππόδρομο να το δείτε. Το άλογο ήταν ο Αθήνιαν Πρινς.

Εκείνη την ημέρα λοιπόν κουτσά στραβά βγαζουμε κάποια φράγκα και έρχεται η τελευταία κούρσα. Μιλάμε για Φάληρο πάντα...
Εκεί στο πάντοκ που καθομαι με τους πιτσιρικάδες περνάει κάποιος τζόκευ από μπροστά μου και με κοιταζει στα μάτια καρφωτά σαν να μου λέει παίξε με. Ο ένας πιτσιρικάς το παίρνει χαμπάρι και μου λέει ρε τάδε αυτος γιατί σε κοίταζε έτσι και του λέω και σε αυτόν και στον άλλον βγάλτε ότι λεφτά κερδίσατε να τα παίξουμε. Πραγματι παίζουμε το άλογο απώτατο αουτσάιντερ δυο φορές πεδίο τρικάστ πρώτο δεύτερο και μια φορά τετραπλό πρώτο δεύτερο πεδίο.

Την πιανουμε την κούρσα ήρθε δεύτερο το άλογο φοράδα με αρσενικά απώτατο αουτσάιντερ και πληρωθήκαμε γύρω στα 10 χιλιάρικα από τρικάστ και τετραπλό. Με μία μικρή λεπτομέρεια ο τζόκει του φαβορί αλόγου έπεσε κάτω στα πρώτα 50 μέτρα όταν άνοιξαν τα κουτιά...

Στο τώρα....

Μιλάω με κάποιον προχθές για τα κρύπτος και μου λέει άσε δεν πιστεύω τίποτα όλα είναι inside info. Εμένα μου λέει η γυναίκα μου δούλευε στον ιππόδρομο και πήγε κάποιος και της είπε δεν θα σου πω ποιος θα κερδίσει την κούρσα θα σου πω ποιος θα πέσει και της είπε  ο τάδε....

Σήμερα είδα αυτή τη γυναίκα που δεν της έχω μιλήσει ποτέ και της λέω πες μου κάτι. Δούλευες στον ιππόδρομο και σου είπε κάποτε κάποιος αυτός Και μου λέει ναι... Θυμάσαι της λέω αν ήταν Παρασκευή τελευταία κούρσα την τάδε ή την επόμενη χρονιά με τον τάδε αναβάτη. Ναι μου λέει αυτός ήταν. Ηταν Παρασκευή, το τάδε άλογο με τον τάδε αναβάτη. Και της εξιστόρησα την δική μου πλευρά της ιστορίας... Φυσικά αναρρωτήθηκε πως στο διάόλο έμπλεξα εγώ με τον ιππόδρομο; Και της απάντησα επειδή είπα στο μπαμπά μου ότι ο νικητής του ντέρμπι δεν θα ήταν νικητής, όταν με πήγε για πρώτη φορά στη ζωή μου, αλλά νικήτρια...και από τότε παρακολουθούσα τα αλογάκια...  και τελικα είπαμε και οι δύο κρίμα που έκλεισε, άσχετα με τα ευτράπελα του... που και αυτά  ήταν ένα αποδεκτό μέρος του...

Πως τα φέρνει η πουτάνα η ζωή έ;;;; Να στήσουν κούρσα να ξέρουν τον δεύτερο ή πρώτο-ποιος ξέρει- και να τά χασουν... και τρεις πιτσιρικάδες με 400 ευρώ ταμείο να τους πάρουν κάποια λεφτά... γιατί έπαιξαν έξυπνα εκμεταλλευόμενοι μια αβάντα...


ΩΡΑΙΑ ΙΣΤΟΡΊΑ....ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΤΟΥ ΔΕΛΤΑ❗
Ο ΙΠΠΌΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΒΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...
avatar
Admin
Admin

Posts : 1654

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης