ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΑΝΑ ΤΟΥ ΔΕΛΤΑ
Ενημερώστε το username, email, password

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΑΝΑ ΤΟΥ ΔΕΛΤΑ
Ενημερώστε το username, email, password
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΑΝΑ ΤΟΥ ΔΕΛΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Πρόσφατα Θέματα
» Kentucky derby 2024
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 EmptyΧθες στις 11:04 am από Admin

» ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 EmptyΤετ Μάης 01, 2024 1:42 pm από Admin

» Bet of the day !
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 EmptyΤετ Απρ 24, 2024 4:48 pm από Admin

» ΕΚΠΟΜΠΕΣ DANGER "ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ"
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 EmptyΔευ Φεβ 19, 2024 6:04 pm από Admin

» ΚΑΠΟΔΊΣΤΡΙΑΣ
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιαν 16, 2024 12:30 pm από Admin

» Ντέρμπι στο ΔΕΛΤΑ ( από ΜΑΡΚΟ ΚΑΖΑΚΟ)
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 EmptyΔευ Οκτ 23, 2023 3:12 pm από Admin

» ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΟΣ
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουλ 12, 2023 9:56 pm από Admin

» Ραντεβού με την Ιστορία
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουν 29, 2023 9:05 pm από I see you

» Ο Αυγενάκης και τα αστεία του
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουν 29, 2023 7:50 pm από I see you

Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Πιο ενεργοί συγγραφείς
Admin
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Vote_lcapΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Voting_barΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Vote_rcap 
I see you
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Vote_lcapΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Voting_barΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Vote_rcap 
limassol
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Vote_lcapΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Voting_barΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Vote_rcap 
pro
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Vote_lcapΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Voting_barΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Vote_rcap 
petala.gr
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Vote_lcapΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Voting_barΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Vote_rcap 
kmykonos
ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Vote_lcapΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Voting_barΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Vote_rcap 

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 48, στις Σαβ Νοε 05, 2022 9:20 am
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 28
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η pannnikas

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 3018 θέματα σε 110 θέματα

ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

4 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Τετ Δεκ 27, 2023 5:58 pm

ΤΑ Μ@@@ΣΚΥΛΑ ΦΑΓΑΝΕ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΞΑΝΑ....
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕ ΑΔΕΙΕΣ ΤΣΕΠΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ....
ΟΛΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΧΑΡΑΛΆΜΠΟΥΣ ΛΟΓΩ "ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΑΤΟΣ" ΧΑΜΜΑΜ- ΣΥΜΠΑΤΙΚΟ- ΠΡΟΣΙΤ
ΜΕΓΑΛΗ ΔΥΣΦΉΜΙΣΗ ΤΟΥ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΥ ΑΦΟΥ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΒΛΈΠΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΚΟΥΡΣΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ "ΜΠΑΖΜΕΝΟΥΣ"
avatar
Admin
Admin

Posts : 1657

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Τετ Δεκ 27, 2023 7:05 pm

ΡΕΦΑΡΙΣΜΑ ΜΕ ΣΚΟΡ-4 ΠΛΑΣΕ ΑΠΟ ΓΟΥΛΒΣ:
3)#2
4)#7,8,10,11
5)#2,4,9
6)#3
avatar
Admin
Admin

Posts : 1657

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από pro Πεμ Δεκ 28, 2023 8:46 pm

Δωράκι από εμένα Χριστουγεννιάτικο. Σε όποια κούρσα τρέξει από 1400 και άνω ο Sultan L'Audrielle κερδίζει περίπατο και τον Ρεβάμπ τον έχει για πλάκα. Θα τον λιώσει όχι μόνο τον Ρεβαμπ, όποιος διανοηθεί να πάει δίπλα του. Εδώ θα είμαστε να τα δούμε.... Η μανα του έχει βγάλει 7 άλογα και έχει 6 νικητές αν δεν είναι και τα 7 παιδιά της νικηφόρα.... όλα σε μεγάλες αποστάσεις....
pro
pro

Posts : 175

Join date : 28/04/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Τετ Ιαν 03, 2024 8:18 am

ΕΝΑ ΠΟΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ! ΕΙΧΑΝΕ ΑΝΟΙΚΤΑ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΤΑΜΕΙΑ ΣΕ ΟΛΌΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΥΟ ΤΑΜΕΙΕΣ ΗΤΑΝ ΣΕ ΑΔΕΙΑ! ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΎΝ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΘΟΥΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΟΥΡΣΑΣ! ΕΙΧΕ ΑΝΕΒΕΙ ΑΡΚΕΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΛΟΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΈΠΡΕΠΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΣΤΗΝ 4Η ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 3Η ΚΟΥΡΣΑ!
avatar
Admin
Admin

Posts : 1657

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Τετ Ιαν 03, 2024 8:21 am

Επίσης μου ανέφερε ότι στην κούρσα του λοντριελ το ΦΑΒΟΡΙ της κούρσας βγήκε ανάποδα στον στίβο και έκανε φουλ γκάλοπ πριν την κούρσα! Έτσι κέρδισε το "ρουμάνικο"(!)
avatar
Admin
Admin

Posts : 1657

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Δευ Ιαν 08, 2024 5:34 pm

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Img_2155

Η κούρσα που έκανε ο μάστορας στον ΕΙΝΤ ΜΙΣΜΠΙΧΕΙΒΙΝΓΚ ήταν καταδικαστική 💸💸💸
avatar
Admin
Admin

Posts : 1657

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Δευ Ιαν 15, 2024 4:23 pm

ΤΙ ΩΡΑΙΟΣ ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΌΣ ΙΠΠΌΔΡΟΜΟΣ❗
ΟΤΑΝ ΒΑΖΟΥΝ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΉ ΚΟΥΡΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.....ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΝ ΤΟ ΣΚΟΡ
ΤΑΜΠΛΟ-Δ-Δ-Δ-Δ-Δclown👗❗
avatar
Admin
Admin

Posts : 1657

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από pro Δευ Ιαν 15, 2024 10:32 pm

Μυκονιάτη φτάσε και τα δύο άλογα στο πικ τους και γράψτα να τρέξουν στα 1800 ή και 2100 αν γίνεται. Στον Σουλταν θα βάλεις μαθητευόμενο. Εχει εναν Κυπραίο μαθητευόμενο ή βάλε την Ευα και πες της να κρατηθει καλά μην πέσει κάτω, στον Ρεβαμπ βάλε Δημητσάνη να δούμε λίγο κάτι και ας κερδίσει το καλύτερο άλογο-αναβάτης ή συνδυασμός και των δύο όπως θες πες το...
pro
pro

Posts : 175

Join date : 28/04/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από pro Δευ Ιαν 15, 2024 11:02 pm

Λοιπόν εγώ αν έπαιζα σήμερα δεν θα έπαιζα ούτε σκορ-6, ούτε σκορ-4 αλλά θα έκανα επαναποντάρισμα συνδυασμούς σε σύνθετο και θα σας εξηγήσω το γιατί. Εστω πως θα έπαιζα ΣΚΟΡ-4 θα κέρδιζα 84 στο ένα ευρώ στοίχημα ή 42 στο μισό Ναι; Ναι!

Πάμε να δούμε τι θα έπαιρνα αν έπαιζα τα τρία τελευταία σύνθετα: 3,62*6,82*13,66=297,68

Πάμε να δούμε και κάτι ακόμα. Εκείνοι όποιοι εκείνοι, πήρανε 1660 σκορ-6 στο ένα ευρώ με άλογο που κέρδισε με 30 γκανιάν. Αν εγώ έπαιζα και το 3ο σύνθετο και έκανα σκορ-5 θα έπαιρνα 1143 χωρις να με ενδιαφέρει τι θα έφερναν οι Γάλλοι το πιάνετε τι σας λέω;

Ναι οκ έχει ένα μειονέκτημα αυτό το στυλ ότι αν γίνει τζάκποτ στο σκορ-6 και είναι αμιγώς Ελληνικές θα το χάσεις το τζακποτ ενώ θα το έπαιρνες, αλλά πόσο καιρό έχει να κάνει τζακποτ στο σκορ-6. Εδώ με 30 γκανιαν άλογο Γαλλικό και το βρήκανε....

Και οκ αν είναι φίλε μου φίλιππε να βλέπεις άλογο με 20 γκανιαν χωρίς όρους και χωρίς να παίζεις μεταβλητά συστήματα που δεν το βλέπουν οι άλλοι ε τότε παίξτο πεδιο γιατί κανείς δεν σου εγγυάται πως οι άλλες πέντε κούρσες θα σου περάσουνε. Το πεδίο θα σου περάσει όμως και δεν ξέρεις τι γίνει στην επόμενη


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pro στις Δευ Ιαν 15, 2024 11:09 pm, 1 φορά
pro
pro

Posts : 175

Join date : 28/04/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Δευ Ιαν 15, 2024 11:08 pm

Admin έγραψε:ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Img_2139
ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΒΡΊΣΚΕΤΑΙ ΣΚΟΡ-6 ΣΗΜΑΊΝΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ! ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΞΕΝΗ ΤΑΜΠΛΌ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ 2-3-4 ΣΤΑΝΤΑΡ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΒΑΝΤΑ❗ ΟΠΌΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΊΖΕΤΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙ ΞΕΝΗ ΚΟΥΡΣΑ ΝΑ ΦΈΡΕΣΤΕ ΑΝΑΛΟΓΩΣ❗
ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΣΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΟ #10 ΚΑΙ ΕΠΑΙΞΑ 40€(!!) ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ(!!)

ΤΟ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΕΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ❗ ΕΠΕΙΔΉ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΝ ΜΟΝΟΚΟΝΤΥΛΙΑ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ...ΕΙΤΕ ΜΕ ΦΑΒΟΡΊ ΕΙΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΑΝΑΒΑΤΗ ....ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ...ΠΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΣΤΟΝ ΔΗΜΗΤΣΑΝΗ 4 ΚΟΛΛΗΤΕΣ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Δευ Ιαν 15, 2024 11:17 pm, 1 φορά
avatar
Admin
Admin

Posts : 1657

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Αρέσει στον χρήστη pro

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Δευ Ιαν 15, 2024 11:15 pm

Δεν είναι έτσι ακριβώς, γιατί στην 2η-3η κούρσα που θα πέφτουν πχ 50€ δικά σου στην επόμενη,θα ρίξεις τις αποδόσεις πολύ επειδή η κάσα του σύνθετου είναι ΜΙΚΡΗ
Σε διαδοχικές κούρσες το' χω ξαναγράψει το ΠΑΡΟΛΙ ΓΚΑΝΙΑΝ πληρώνει πολύ ΚΑΛΎΤΕΡΑ από το ΣΥΝΘΕΤΟ❗
avatar
Admin
Admin

Posts : 1657

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Αρέσει στον χρήστη pro

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από pro Δευ Ιαν 15, 2024 11:23 pm

Admin έγραψε:Δεν είναι έτσι ακριβώς, γιατί στην 2η-3η κούρσα που θα πέφτουν πχ 50€ δικά σου στην επόμενη,θα ρίξεις τις αποδόσεις πολύ επειδή η κάσα του σύνθετου είναι ΜΙΚΡΗ
Σε διαδοχικές κούρσες το' χω ξαναγράψει το ΠΑΡΟΛΙ ΓΚΑΝΙΑΝ πληρώνει πολύ ΚΑΛΎΤΕΡΑ από το ΣΥΝΘΕΤΟ❗

Ναι μωρέ θα πεσουνε οι αποδόσεις οκ αμοιβαίο αλλά πόσο θα έπεφταν ρε Ιθυνων; Αντε από 13 να πηγαίνανε 11 ε θα έπαιζε κάποιος 81 ευρώ και θα έπαιρνε 900 ασε που το σπας σε δελτια και δεν σε πιανει ο φορος...

To παρολί γκανιαν σου δίνει 28 στο 1 στις 4 τελευταιες.
pro
pro

Posts : 175

Join date : 28/04/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Δευ Ιαν 15, 2024 11:28 pm

Και αν είχε άλλη ΚΟΥΡΣΑ θα ποντάρεις 900€ ευρώ 💶 στην επόμενη; ΔΕΝ ΓΊΝΕΤΑΙ θα τρέμει το χέρι σου .....και το 6 σύνθετο θα το ρίξεις στο μισό
avatar
Admin
Admin

Posts : 1657

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Αρέσει στον χρήστη pro

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από pro Δευ Ιαν 15, 2024 11:35 pm

Admin έγραψε:Και αν είχε άλλη ΚΟΥΡΣΑ θα ποντάρεις 900€ ευρώ 💶 στην επόμενη; ΔΕΝ ΓΊΝΕΤΑΙ θα τρέμει το χέρι σου .....και το 6 σύνθετο θα το ρίξεις στο μισό

Αυτό ίσως να γίνει δεν ξέρω τι τζιρο κανουν οι κουρσες πια στα παιχνιδια ναι πολύ πιθανο αν επαιζε καποιος 900 να το έριχνε στο μισο... με το θα τρεμει το χερι μου γελασα... οχι στα 900 θα σταματουσα. θα τα παιρνα και θα πηγαινα για την επόμενη ιπποδρομιακη.
pro
pro

Posts : 175

Join date : 28/04/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Τρι Ιαν 16, 2024 12:06 am

Μερικά πράγματα είναι ΕΞΟΡΓΙΣΤΙΚΑ όπως η εμφάνιση του ΚΑΜΆΡΙ ο οποίος έτρεχε δύο κλάσεις κάτω (!) Είχα στην πρώτη του σκορ-3 εκτός από το φαβορί και το #7 του μπάνταμ, ο οποίος κέρδισε στην επόμενη με το #4 (!) Μου έβγαιναν με ΠΡΩΤΗ τύχη και τα δύο (!) Το #7 έχασε την κούρσα γιατί έμεινε 5 μήκη στα κουτιά και γλυτωσανε ΟΛΟΙ❗Είχα - τιμής ένεκεν - και το ΣΎΝΘΕΤΟ του μπάνταμ 1€(!) ΟΜΩΣ ΕΙΧΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΣΤΑΝΤΑΡ και θα το έχανα! Δεν μπορεί ρε φίλε κανένας να μην δείνει ΠΡΩΤΗ ΤΥΧΗ το άλογο που κέρδισε! ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΕΣ; ΚΟΥΚΙΑ ΣΠΕΡΝΟΥΝ Ή ΤΟ ΚΡΑΤΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΤΟΥΣ;
avatar
Admin
Admin

Posts : 1657

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από pro Τρι Ιαν 16, 2024 7:04 pm

Είμαι σε ένα χώρο που βρισκεται ο Βαγγέλης με τον Μαρίνο και τους λέω. Λοιπόν παιδιά μεταξύ μας πείτε μου την αλήθεια ποιος ήταν καλύτερος από τους δυο σας; Η απάντηση του Μαρινου, άστο φίλε Ολυμπιακος-Παναθηναικός, αυτό ήμασταν. Να είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει ολόκληρος τσάμπιον.
pro
pro

Posts : 175

Join date : 28/04/2019

Αρέσει στον χρήστη Admin

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από pro Τρι Ιαν 16, 2024 9:28 pm

Δεν ξέρω πως σκέφτεται ο Μυκονιάτης αλλά έχει δύο κούρσες να τρέξει το άλογο μία τη Δευτέρα που θα κατεβεί αν τον γράψει με τα περισσότερα κιλά στα 1575 και σε 15 μέρες στο κύπελλο νεου έτους στα 1800. Εχω δει πάρα πολλές φορές άλογα να τρέχουν κολλητά σε τρεις μέρες συνεχόμενες στα 2000 μέτρα και να κερδίζουν και τις τρεις κουρσες για να προλάβουν την
επιβάρυνση του χάντικάπερ. Τώρα ο Μυκονιάτης έχει δύο επιλογές. Είτε δεν θα τρέξει το άλογο για να μην πάει με επιβάρυνση στη κύρια κούρσα και να είναι ξεκούραστο για αυτήν, είτε να τον τρέξει να κερδίσει με κάντερ τη Δευτέρα και στην άλλη κούρσα να κατεβεί με επιβάρυνση η οποία ενδεχομένως (πολύ πιθανό βασικά) να μην τον ενοχλήσει καν. Ελα Μυκονιάτη πες μας τα σχέδια σου να ξέρουμε τι θα κανεις. Εγώ γκανιαν τον βλέπω κσι στις 2 είτε τον τρέξεις την Δευτέρα είτε όχι.

Υ.Γ Ο Ρεβαμπ έχει 100 ρέητ; Δηλαδή είναι άλογο γκρουπ κούρσας; Οκ...
pro
pro

Posts : 175

Join date : 28/04/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από pro Πεμ Ιαν 18, 2024 10:46 pm

Άσχετα με το ότι είχα αναφέρει τις περγαμηνές του Sultan L' Audrielle πριν καν συμμετάσχει σε μια ιπποδρομία μεσαίας απόστασης και μετά από μία συμμετοχή σε μέτρα δυσμενή για αυτόν θέλω να αναφέρω κάποια πράγματα γιατί ειλικρινά θέλω να καταλάβω και αν υπάρχει κάποιος επαγγελματίας ή ας μας κάνει την τιμή και ο ίδιος ο χάντικαπερ να μας εξηγήσει κάτι.

Λοιπόν έχουμε δύο άλογο ένα τετραετή και ένα πενταετή ο τετραετής τρέχει με 57 κιλά χωρίς ρέητ, ο πενταετής τρέχει με 43 ρέητ στα 57,5 κιλά. Ξεκινάει η κούρσα, ο πενταετής κάνει την ιδανικότερη διαδρομή που θα μπορούσε, επικεφαλής στο βήμα του. Το δεύτερο άλογο έκανε την διαδρομή που έκρινε θεμιτή ο εγνωσμένων ικανοτήτων και πρωταθλητής της Ελλάδας Δημητσάνης.

Μπαίνουν στην ευθεία ο δε αναβάτης του πενταετή κάνει το καλύτερο δυνατό φίνις, ο δε πρωταθλητής της Ελλάδος κατά την άποψη μου έκανε το καλύτερο δυνατό φίνις για το άλογο του. Μέχρι και το μαστίγιο του χρησιμοποίησε που θα μπορούσε και να το αποφύγει αλλά δεν το έκανε και ορθά κατά τη γνώμη μου.

Περνάνε το φίνις και ο νικητής τετραετής έχει διαφορά απόστασης από τον πενταετή που ήρθε δεύτερος 8 1/2 μήκη.

Είναι γνωστό στην ιπποδρομιακή οικουμένη πως ένας βαθμός ρέητ ισοδυναμεί με ένα μηκος. Τα άλογα είχαν 8 1/2 μήκη διαφορά συνεπώς ο Sultan L' Audrielle θα έπρεπε να έχει περίπου 52 άντε 53. Το 60 πως προέκυψε; Είναι ειλικρινή απορία.

Μεταξύ μας για παραπάνω είναι αλλά δεν μπορούμε να προκαταβάλουμε καταστάσεις και να πούμε α αυτό το άλογο σε ένα μήνα θα έχει διαφορά από τον Ρεβάμπ 2-4 μήκη κάτσε να τον ανεβάσω σιγά σιγά για να τον πάω στα 90+.

Ειλικρινά θα ήθελα να γνωρίζω την εξήγηση του 60 ρέητ. 3,5 κιλά είναι 3,5 κιλά δεν μπορούμε να τα φορτώνουμε έτσι σε ένα άλογο με υποθέσεις....

pro
pro

Posts : 175

Join date : 28/04/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Παρ Ιαν 19, 2024 11:23 am

Αυτό δεν το έχω καταλάβει κι εγώ ΜΑΛΛΟΝ έχει να κάνει με την κλάση ,που έτρεξε...
avatar
Admin
Admin

Posts : 1657

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από pro Παρ Ιαν 19, 2024 7:16 pm

Admin έγραψε:Αυτό δεν το έχω καταλάβει κι εγώ ΜΑΛΛΟΝ έχει να κάνει με την κλάση ,που έτρεξε...

Μα δεν έχει σχέση η κλάση με το ρέητ. Απλώς η κλάση ορίζει ότι στην ιπποδρομία τρέχουν άλογα από τόσο μέχρι τόσο ρέητ αυτό κάνει μόνο.
pro
pro

Posts : 175

Join date : 28/04/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Δευ Ιαν 22, 2024 5:15 pm

Παρωδία κούρσα ο μερσινιας με Κομπραιζ,που κοιταγε συνέχεια πίσω και μαγκανιζε με το δεξί στην ευθεία... ΠΑΡΩΔΊΑ ο καπώ με τον ΑΧΑΤΗ κρεμασμένο ΜΑΚΡΑΝ...
ΠΑΡΩΔΙΑ ο μάστορας με ΚΑΡΣΟΝ ΣΙΤΥ 5η ρόδα στην ΜΕΣΗ του στίβου,που είχε βαρεσει πριν λίγο καιρό το άλογο, που κέρδισε και είχε σήμερα 2 κιλά λιγότερα 🤷🤷
Αυτό που μου κάνει ΕΝΤΎΠΩΣΗ είναι το περιοδικό,που τα περνάει ΠΡΩΤΗ ΤΥΧΗ λες και γνωρίζει εκ των προτέρων ΠΡΟΣΩΠΑ και ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ❗
avatar
Admin
Admin

Posts : 1657

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Δευ Ιαν 22, 2024 5:43 pm

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Img_2156

ΠΩΠΩ ΚΛΕΨΙΜΟ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ❗
ΓΙ ΑΥΤΌ....ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΥΘΕΝΑ ....ΑΧΑΤΗΣ - ΚΑΡΣΟΝ ΣΊΤΥ (!)
Ο ΑΙΛΑΝΤ ΛΑΚ .... ΑΝΑΜΟΝΉ 😂😮
avatar
Admin
Admin

Posts : 1657

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από pro Πεμ Ιαν 25, 2024 10:50 pm

Tελικά την Δευτέρα δεν έγινε η κουρσα των 1575 οπότε πάμε κατευθείαν στα 1800. 62 Ρεβαμπ 62 Τζεννάρο Αρμα, 59 Αχάτης, 53,5 ο Σουλτάνος. Αν και 4 αλογάκια μόνο (κρίμα αλλά και ποια να έτρεχαν; )  θα δούμε καλή μαχούλα. Προβλέπω τον Σουλτάνο είτε επικεφαλή είτε αν τον περάσει κάποιο άλογο με κούρσα αυτοκτονίας, ας κάτσει δεύτερος στο βηματάκι του και τα λέμε στην ευθεία. (Προσωπικά θα ήθελα πάντως αν κάποιο άλογο θέλει να κάνει κούρσα αυτοκτονίας  να πάει δίπλα του, να δουμε ποιος θα διαλυθεί και ποιος θα τον φτάσει που θα έχει φύγει 15 μήκη μπροστά)
pro
pro

Posts : 175

Join date : 28/04/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από pro Σαβ Ιαν 27, 2024 10:45 pm

Eχω το πατερα μου στο νοσοκομείο για μία επέμβαση ρουτίνας που πήγε μια χαρά. Καθομαι χθες και του λέω ο ταδε λέει έτσι για την κούρσα. Μου λέει το Γκανιαν δεν θα το δίνει. Του λέω αποκλείεται. Ρε άκουσε με μου λέει δεν θα το δίνει εγώ τους ξέρω μου λέει 60 χρόνια θα μου μάθεις εσύ μου λέει. Στο λέω από τώρα (χθες) Ρεβαμπ- Τζεννάρο Αρμα θα δίνει. Το δικό σου θα είναι στα αζήτητα καμία αναφορά δεν θα έχει και πολύ σωστά πράτει. Δεν είναι δουλειά του να σου γράψει την έκπληξη όταν υπάρχουν άλογα που έχουν πιστοποιήσει την ικανότητα τους στα μέτρα μίας ιπποδρομίας.

Σήμερα πριν πάω νοσοκομείο λέω ρε πούστη μου θα πάω να πάρω το Γκανιάν για να του το πάω να το διαβάσει να περάσει και την ώρα του. Αυτό αν το διαβάσει το γκανιάν ας το σκεφτεί λίγο. Είμαι Σύνταγμα και δεν κατεβαινω να δω μήπως το βρω στη πλατεία, λέω θα πάω Ομόνοια και ευτυχώς που μου έκοψε να πάω στον πάγκο με τις εφημερίδες για να το βρω.

Παιδιά στο γκανιαν αν μας διαβάζετε δεν είναι τίποτα να έχετε ένα λινκ που να δείχνει που μπορούμε να προμηθευτούμε το γκανιαν. Το τελειότερο κινητό να έχεις, δεν βολεύει το pdf θέλει βιβλίο το άθλημα, να σημειώσεις, να μαρκάρεις να κάνεις να ράνεις. Τώρα αν υπάρχει στο Σύνταγμα ή δεν ξέρω που αλλού, δεν μπορούμε να το γνωρίζουμε.

Εγω μένω Γλυφάδα και δεν ξέρω αν θα το βρω στη Μεταξά τι να κάνω να περπατήσω ολόκληρη τη Μεταξά για να δω αν ένα περίπτερο το έχει; Για αυτό βάλτε ένα λινκ με τις διευθύνσεις να ξέρουμε που μπορούμε να το βρούμε.

Ειλικρινά στεναχωρήθηκα κάπως όταν είδα πως ολόκληρη Ομόνοια είχε μόνο 4-5 βιβλία. Δεν είχε πάνω από 4-5.

Για την ιστορία όπως τα είπε ο πατέρας μου.... έτσι ακριβώς!
pro
pro

Posts : 175

Join date : 28/04/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΕ  ΤΟ  ΜΑΤΙ  ΤΟΥ  ΠΑΙΚΤΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 28, 2024 1:23 pm

Από τις πωλήσεις του ΓΚΑΝΙΑΝ φαίνεται η κατηφόρα του ιπποδρόμου! Εγώ δεν αγοράζω πλέον δεν συμφωνώ με την τιμή αγοράς και τα άλογα είναι λίγα, οπότε τα γνωρίζω απ'έξω
avatar
Admin
Admin

Posts : 1657

Join date : 27/03/2019
Location : Athens

https://deltatrucklovers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης