ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΑΝΑ ΤΟΥ ΔΕΛΤΑ
Ενημερώστε το username, email, password

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΑΝΑ ΤΟΥ ΔΕΛΤΑ
Ενημερώστε το username, email, password
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΑΝΑ ΤΟΥ ΔΕΛΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Πρόσφατα Θέματα
» Bet of the day !
Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα EmptyΤετ Απρ 24, 2024 4:48 pm από Admin

» ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ
Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα EmptyΔευ Απρ 08, 2024 10:26 pm από Admin

» ΕΚΠΟΜΠΕΣ DANGER "ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ"
Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα EmptyΔευ Φεβ 19, 2024 6:04 pm από Admin

» ΚΑΠΟΔΊΣΤΡΙΑΣ
Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα EmptyΤρι Ιαν 16, 2024 12:30 pm από Admin

» Ντέρμπι στο ΔΕΛΤΑ ( από ΜΑΡΚΟ ΚΑΖΑΚΟ)
Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα EmptyΔευ Οκτ 23, 2023 3:12 pm από Admin

» ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΟΣ
Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα EmptyΤετ Ιουλ 12, 2023 9:56 pm από Admin

» Ραντεβού με την Ιστορία
Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα EmptyΠεμ Ιουν 29, 2023 9:05 pm από I see you

» Ο Αυγενάκης και τα αστεία του
Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα EmptyΠεμ Ιουν 29, 2023 7:50 pm από I see you

» ΑΦΡΙΚΗ~~~ LIVE....!!!
Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα EmptyΣαβ Ιουν 24, 2023 2:06 pm από Admin

Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Πιο ενεργοί συγγραφείς
Admin
Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Vote_lcapΈχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Voting_barΈχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Vote_rcap 
I see you
Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Vote_lcapΈχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Voting_barΈχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Vote_rcap 
limassol
Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Vote_lcapΈχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Voting_barΈχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Vote_rcap 
pro
Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Vote_lcapΈχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Voting_barΈχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Vote_rcap 
petala.gr
Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Vote_lcapΈχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Voting_barΈχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Vote_rcap 
kmykonos
Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Vote_lcapΈχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Voting_barΈχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Vote_rcap 

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 48, στις Σαβ Νοε 05, 2022 9:20 am
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 28
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η pannnikas

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 3015 θέματα σε 109 θέματα

Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα

Πήγαινε κάτω

Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Empty Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα

Δημοσίευση από I see you Παρ Δεκ 03, 2021 5:14 pm

Ενώ θα περίμενε κανείς το θανατικό να πηγαίνει σφαίρα από την σούπερ ντούπερ μεταδοτική όμικρον διαπιστώνεις πως μόνο εσύ ζεις μέσα στον φόβο και το άγχος γιατί κάποιοι έτσι έχουν αποφασίσει.

Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Aaaa110

Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Aaaa210

Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Aaaa310

Σαν να μην έφταναν όλα τα παραπάνω ακούς και αυτά.



Πέρα όμως από αυτά τα αστεία που έβαλα παραπάνω και ας πάμε στα σοβαρά διότι μόνο έτσι θα την παλέψουμε.

Σύμφωνα με τα τελευταία νέα απομονώθηκε η μετάλλαξη της Μποτσουάνα και σας την δείχνω κατ’ αποκλειστικότητα εδώ στο φόρουμ που μας φιλοξενεί.

Μετάλλαξη-προσοχή όταν το ανοίξετε:

Μια άλλη σημαντική είδηση είναι ο τρόπος που αντιμετωπίζουμε την εκπαίδευση που γίνεται από τους ειδικούς.

Ένα παράδειγμα είναι αυτό.

Να διαβαστεί με προσοχή:

Άλλη μια σημαντική είδηση είναι ότι η σούπερ ντούπερ εταιρία που αγωνιά για την σωτηρία μας θέλει 100 μέρες για να ετοιμάσει εμβόλιο για τη νέα μετάλλαξη όπως μας ενημερώνει το έγκριτο ΠΡΩΤΟ ΨΕΜΑ.

Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα FFIsIjdXEB82hLq?format=jpg&name=small

Ενώ τις ευχές του έστειλε μέσω τουιτερ και ο πρόεδρος του σύριζα ο πίσω από τις λέξεις κρύβετε ο Αλέξης.

Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα FFUJVxeWUAEe2F2?format=jpg&name=small

Τέλος ο υπουργός δικαιοσύνης έσπευσε να ενημερώσει ότι προωθεί νέα διάταξη για την διασπορά ψευδών ειδήσεων διότι κάποιοι κακεντρεχείς διαδίδουν ψεύδη όπως η εικόνα παρακάτω δημιουργώντας αναστάτωση στην κοινωνική συνοχή.

Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα FFIJBWxWQBA62Wc?format=jpg&name=small
I see you
I see you

Posts : 214

Join date : 02/01/2021

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Empty Απ: Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα

Δημοσίευση από I see you Τρι Δεκ 14, 2021 9:48 pm

Θερίζει η όμικρον στην Μπότσου-Άννα που έχει μάτια πλάνα και τρέχουν όλοι να εμβολιαστούν όπως προκύπτει από την σύγκριση των στατιστικών στοιχείων της προηγούμενης ανάρτησης μου με αυτή.

Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Aaaay_10

Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Aaaay_11

Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Aaaay_12
I see you
I see you

Posts : 214

Join date : 02/01/2021

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα Empty Απ: Έχω δυο μάτια που είναι πλάνα μια καταιγίδα μια Μπότσου-Άννα

Δημοσίευση από I see you Τρι Δεκ 14, 2021 9:55 pm

Το ξαφνικά αρχίζει να θυμίζει την γνωστή αλυσίδα καταστημάτων που άνοιξε επί μνημονίων με την επιγραφή ΠΩΛΕΙΤΕ ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ.

I see you
I see you

Posts : 214

Join date : 02/01/2021

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης